KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13734411
nr 1373 4411
Lars Ahlin, Lilla Essingen. Signerad, daterad -98. Olja på duk, 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:36:12
100 kr
350 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm